Sugestia

Tutaj można zadawać pytania odnośnie różnych aspektów forum, gry, wiki oraz wzajemnie sobie pomagać.
Awatar użytkownika
maxbad
Początkujący z lasu
Początkujący z lasu
Reputacja: 0

Sugestia

Post autor: maxbad » 14 gru 2017, 21:32

Witam.
Mam pewną sugestię aby umilić lekko rozgrywkę ;)
1. Chodzi o stackowanie się pewnych przedmiotów. Zwoje powrotu, fasolki żen, języki chunjo/shinsoo/jinno. Szkoda to wywalać z EQ a strasznie smiecą. Może możnaby je zmienić na przedmioty stackowane?
2. Pytanie odnoście 7 piętra wierzy demonów. Na każdym serverze na którym po zabiciu metinów 65lvl razem z metinem morderstwa pojawiają się potwory jest jeden problem. Tym problemem są lagi, czarny ekran a w konsekwencji crash metina. Nie wiem jak jest tutaj, ale jeśli tak jak opisałem, może lepiej byłoby usunąc te potwory? One nie są problemem w sensie siły bo i tak się je odlurowywuje. One po prostu za bardzo obciążają klienta przez co robienie tego dungeona staje się bardzo irytujące właśnie na tym 7 piętrze.

Awatar użytkownika
BLADE
GameMaster
GameMaster

Re: Sugestia

Post autor: BLADE » 23 gru 2017, 12:49

Witam, testowaliśmy wieze demonow, także wiec nie było problemem.

Proszę o sprawdzenie wiezy oraz podesłanie nam materiałów.

Jeśli pojawi się problem, przystaniemy na prosbe i usuniemy czesc potworow z tego pietra.
Community Manager RBC
Game-Master Darvanis

Wspieraj Darvanis! Głosuj codziennie:
Obrazek

Dziki
Początkujący z lasu
Początkujący z lasu

Post autor: Dziki » 09 sty 2018, 15:09

ostatnio robiłem dt i od 6 pietra miałem to co napisał maxbad "lagi, czarny ekran i crash" az taka tudnoscia nie było wydropienie mapki i klucza zin tylko najwiekszym problemem były lagi. Moja propozycja to jest usunięcie wszystkich mobów na 6 pietrze i zostawienie samego metina( zmiejszenie dropu z metina morderstwa na tym pietrze lub zastapienie go innym metinem np metinem demonów) i zmiejszenie mobów na 7 pietrze lub zwiekszenie szansy na wydropienie prawidłowego klucza zin.

Awatar użytkownika
BLADE
GameMaster
GameMaster

Post autor: BLADE » 09 sty 2018, 16:31

Prosimy o wyslanie pliku error z klienta.
Latwiej będzie nam sprawdzić co jest powodem Crasha gry.
Community Manager RBC
Game-Master Darvanis

Wspieraj Darvanis! Głosuj codziennie:
Obrazek

ODPOWIEDZ